Skip links
kalendarz liniowy

Kalendarz liniowy 2021 dla dzieci

Twoje dziecko cały czas pyta kiedy ma urodziny? Nie może doczekać się aż będą Święta lub wakacje ? Kalendarz liniowy będzie idealnym rozwiązaniem!

Kiedy to 3 lata temu spotkałam się z pomysłem kalendarza liniowego nie wierzyłam, że taka drobna rzecz może w tak prosty sposób wytłumaczyć dziecku pojęcie czasu. A tak właśnie się stało dzięki kalendarzowi liniowemu. W tym roku przygotowałam kalendarz, w którym każdy rysunek jest tematycznie związany z porą roku. W grudniu auto wiozą choinki a w maju można pojeździć rowerem i przygotować piknik na trawie.

kalendarz liniowy 2021

kalendarz liniowy 2021

Jeśli masz taką możliwość powieś kalendarz w jednej lini w pokoju dziecka lub jakimś innym miejscu w domu. Dziecko zobaczy z łatwością zobaczy jaki dni już minęły. Możecie zaznaczać naklejkami mijające dni lub je zakolorować. Bardzo polecam zaznaczenie kiedy jaki członek rodziny ma urodziny, oraz kiedy są ważniejsze święta lub wyróżnione dni takie jak dzień dziecka 😉

Kalendarz możesz pobrać TUTAJ

 
kalendarz liniowy 2021
 
kalendarz liniowy 2021

 

 

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.