Skip links

Moją misją jest pokazanie rodzicom, że mogą zorganizować w domu otoczenie, które poprzez likwidację ograniczeń wyzwoli prawdziwy potencjał dziecka. Otoczenie, które wspiera samodzielność dziecka, kreatywność i w którym czuje się przede wszystkim bezpiecznie.

Kursy online

  • KURSY ONLINE
Kurs Przestrzeń Montessorii od urodzenia

Kurs Przestrzeń Montessorii od urodzenia

Pragniesz przygotować dom na przyjście nowego członka rodziny? Chcesz zabać o jego rozwój od momentu narodzin ? W tym kursie wytłumaczę Ci jak zorganizować otocznie dla noworodka w stylu Montessori! Dzięki kursowi unikniesz zbędnych wydatków i dowiesz się jak wspierać rozwój malucha od pierwszych dni!

SPRAWDŹ WIĘCEJ
  • KURSY ONLINE
Kurs  Dom w Stylu Montessori

Kurs Dom w Stylu Montessori

Masz dość ciągłego bałaganu w domu? Nie wiesz jak dobrze zorganizować aktywności w domu aby dzieci w końcu skupiły się na zabawie? Dom w stylu Montessori to kurs, dzięki któremu dowiesz się krok po kroku jak przygotować przestrzeń w całym w domu by dziecko było w niej samodzielne i wpierać jego rozwój w różnych płaszczyznach. Filmy instruktażowe pokazują jak urządzić strefy w Waszym domu, od pokoju dziecka: strefy spania, czytania, zabawy po korytarz czy kuchnię. Uwaga! Efekt uboczny kursu mniej zagracone mieszkanie!

SPRAWDŹ WIĘCEJ
  • KURSY ONLINE
Kurs  Pomoce Montessori

Kurs Pomoce Montessori

Chcesz by Twoje dziecko z łatwością nauczyło się pisać, czytać czy też liczyć? Czy wiesz, że wiele współczesnych zabawek raczej mu w tym nie pomaga a tworzy jeszcze większy chaos ! Maria Montessori wraz ze swoim zespołem opracowała specjalne materiały rozwojowe, które uczą dzieci w łatwy i przystępny sposób zrozumieć wiele pojęć. Założenia współczesnej neurodydaktyki pokrywają się z tym , co Maria odkryła ponad 100 lat temu! W tym kursie wraz z wykwalifikowanymi pedagogami pokazujemy jak pracować z materiałami rozwojowymi – każda pomoc jest przedstawiona w osobnym filmie – dowiedz się więcej bo to jedyny taki kurs online w Polsce!

SPRAWDŹ WIĘCEJ
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.