Skip links
futon w pokoju dziecka

Futon zamiast zwykłego materaca do pokoju dziecka?

Futon do pokoju dziecka to również wspaniałe rozwiązanie! Jakie korzyści niesie za sobą spanie na futonie? Jakie są rodzaje futonów? Czym je zabezpieczać? Na czym je kłaść? O tym wszystkim opowiem Wam w dzisiejszym filmie?

W ofertach internetowych mamy do wyboru wiele materacy piankowe, sprężynowe czy lateksowe. Często nie wiemy co wybrać, co będzie dobre dla kręgosłupa naszego dziecka.

Robiąc ogromny przegląd materacy w internecie natrafiłam na pojęcie zdrowych materacy z Japonii – futonów. Temat tak bardzo mnie pochłonął, że zapragnęłam przetestować taki materac u nas w domu. I tak już 5 lat jesteśmy posiadaczami futonów, które skradły nasze serca.

Po pierwsze są to materace bardzo zdrowe dla kręgosłupa, wykonane z naturalnych materiałów sprawiają, że dopasowują się do naszego kręgosłupa. Po drugie bawełna, wełna, kokos czy konopia to materiały ekologiczne, kładąc dziecko na takim materacu mamy pewność, że podczas snu nie będzie wdychał niekorzystnych substancji, którymi nasączony jest materac.

Więcej wiadomości znajdziecie w filmie, który serdecznie polecam Wam posłuchać. Odpowiedziałam w nim również na najczęściej zadawane pytania na temat futonów, które mi zadajcie takie jak wymiar, stelaż czy wietrzenie.

Jeśli jesteście chętni na zakup takiego materaca to serdecznie polecam Wam te z firmy duchjaponii.pl na hasło : kukumagpoleca otrzymujecie 5% rabatu na futony.futon w pokoju dziecka

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.