Skip links
Montessori przy kawie edukacja kosmiczna

Edukacja kosmiczna Montessori – PODCAST odc. 27

Edukacja kosmiczna, zwana również kulturową to największy dział w pedagogice Montessori. Znajdziemy w nim przyrodę, geografię, historię, fizykę, biologię, nauki społeczne. Jak wygląda edukacja kosmiczna w przedszkolach i szkołach Montessori opowiedzą Paulina Zawadzka i Marta Lewkowicz.

[spreaker type=player resource=”episode_id=44489434″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”false”]

Podcastu możesz posłuchać w :

Liki z tego odcinka podcastu:

Biblioteczka Montessori. 100 pomysłów, jak odkrywać świat – Eve Herrmann 

Ścieżka bosych stóp – Anna Komorowska 

Kuchnia błotna – Anna Komorowska

Żywa Planeta

Jeśli chcesz wprowadzić edukację kosmiczną w swoim domu to w sklepie Kukumag mamy przygotowane specjalne materiały do druku dzięki którym przybliżysz swoim dzieciom naukę o dinozaurach, ptakach, kwiatach, sztuce i wiele innych. Koniecznie zajrzyj do sklepu :

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.