Skip links
Montessori przy kawie podcast 003

Od kiedy zacząć przygodę z Montessori – PODCAST ODCINEK 003

Z przyjemnościa zapraszam cie na kolejny odcinek podcastu !

Wielokrotnie otrzymywałam od Was pytania. Od kiedy zacząć Montessori, czy nie jest za wcześnie, za późno. W tym odcinku rozpoczynamy rozbiegówką, czyli sprawdzone aktywności, gry i książki dla dzieci które zagościły u nas w domu. Opowiadamy na pytanie od kiedy rozpocząć przygodę z Montessori  jak również zbaczamy z tematu ale nadal jest interesująco i merytorycznie 😉

Wspomniane dzisiaj w rozbiegówce:

 

Podcast znajdziecie zawsze na:

Kurs „Aktywności w stylu Montessori dla dzieci w wieku 0-2,5 roku”

Kolejnym ciekawym tematem jest nowy kurs, który przygotowuję razem z Pauliną, Martą Lewkowicz oraz Justyną Pormańczuk. Będzie to kurs o aktywnościach dla najmłodszych czyli od urodzenia do mniej więcej 2,5 lat.

Tutaj chciałabym Was poprosić o drobną pomoc. Chciałybyśmy by ten kurs jak najbardziej odpowiadał na Wasze potrzeby więc przygotowałam krótką ANKIETĘ, w której chciałabym byście odpowiedziały jakie tematy są dla Was najbardziej interesujące.

A pod TYM LINKIEM możecie zapisać się na listę oczekujących na kurs by nie przegapić informacji i skorzystać ze specjalnej oferty.

 

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.