KURS ONLINE

AKTYWNOŚCI MONTESSORI DLA DZIECI W WIEKU 0-3 LATA

Jesteś przytłoczona ilością zabawek i aktywności dla dzieci dostępnych na rynku?

Nie wiesz co wybrać dla dziecka, aby wspierać jego rozwój?

W obecnych czasach dzieci są zarzucone zabawkami. 

Ilość przedmiotów przytłacza je, a to nie wpiera rozwoju, wręcz przeciwnie.

Mądry wybór aktywności i zabawek dla dziecka jest istotny szczególnie w pierwszych 3 latach życia.

Masz dość nadmiaru informacji na temat rozwoju dziecka i wyboru odpowiednich zabawek?

JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU!

Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy kurs online Aktywności Montessori dla dzieci od urodzenie do 3 roku życia!

Każdego dnia zastanawiasz się co robić w domu z dzieckiem. Ilość zabawek dostępnych na rynku i zabaw które znajdujesz w internecie jest tak ogromna, że CZUJESZ SIĘ PRZYTŁOCZONA...  

Kiedyś byłam w tym samym miejscu co Ty. Kupowałam zabawki mojej pierwszej córce na wyrost. Gdy ona nie chciała bawić się jedną to stwierdzałam, że pewnie potrzebuje kolejnej i kolejnej. Tak też zrobił się duży stos rzeczy, których ona nie potrzebowała. Koniec końców podchodziła do mnie i chciała być cały czas na rękach.  

Gdy zgłębiłam podjejście Marii Montessori do wychowania dzieci, zaczęłam więcej rozumieć. Okazało się, że kupowałam zabawki, które miały zbyt wiele funkcji na raz lub źle wpływały na mózg mojego dziecka, np. grająco-świecące. Mądrzejsza o nowe informacje zaczęłam wprowadzać metodę Montessori w domu. Od uporządkowania przestrzeni po dobór odpowiednich aktywności. Widziałam ogromną różnicę! Z każdym dzieckiem, a mam ich już 4 ;-) uczyłam się nowych rzeczy, miałam nowe obserwacje i wyciągałam wnioski. Na mojej drodze spotkałam też cudownych pedagogów Montessori. Dzięki nim zrozumiałam jeszcze więcej...  

DLATEGO TERAZ stworzyłam wraz z nimi i innymi specjalistami kurs online dla Ciebie. To takie kompedium wiedzy, które chciałabym dostać na starcie jako młoda mama.  

Znajdziesz w nim doświadczenie mamy malchów i wiedzę pedagogów Montessori!

To jedny taki kurs online w Polsce !  

Zobacz jak inni oceniają moje wsparcie:

Agnieszka: Jestem ogromnie zadowolona z kursu! Przyjemnie się Ciebie słucha, wszystkie materiały są fantastycznie przygotowane. Inspirujesz mnie swoim entuzjazmem do minimalizmu, wpieraniem niezależność dzieci, podejściem do recyklingu (tego domowego zwłaszcza). Twoje merytoryczne przygotowanie w temacie oraz wyjątkowa pogoda ducha sprawiają, że z przyjemnością skorzystam z kolejnych kursów czy warsztatów.

Aneta: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Zmienia pogląd na wiele rzeczy. Świetne wsparcie z Twojej strony. Grupa bardzo motywująca i świetnie działająca. W lekcjach bardzo duża dawka wiedzy. Materiały dodatkowe dobrze przygotowane i bardzo pomocne. To najlepiej przygotowany kurs on-line jaki widziałam.

Co zyskasz dzięki udziałowi w kursie ?

dokładne informacje kiedy wprowadzać jakie aktywności dziecku

pewność, że wpierasz swoje dziecko w rozwoju

 dobrej jakości filmy i pliki audio, które odsłuchasz podczas spacerów z dzieckiem

dużo rzetelnych informacji od pedagogów Montessori

sprawdzone rady od doświadczonych mam

Nazywam się Katarzyna Frenczak-Sito. Jestem żoną, mamą 4 dzieci i architektką. Już od 5 lat zajmuję się propagowaniem pedagogiki Montessori. Moje dzieci nie chodzą do przedszkoli Montessori, stwarzam im bezpieczną przestrzeń w domu oraz organizuję rozwojowe aktywności. 

Kiedyś wpadłam w pułapkę kupowania zbyt dużej ilości rzeczy, które nie były odpowiednie dla mojej córki. Bogatasza o tę wiedzę z większą łatwością dbam o to czym bawią się bliźniacy czy najmłodsza córka.

Montessoriańskim geniuszem pragnę zarazić każdego napotkanego na drodze rodzica i całe szczęście w dobie internetu udało mi się dotrzeć do tysięcy z Was. 

Wraz z pedagogami Montessori przekazuję swoją wiedzę podczas kursów, które pomogły już tysiącom rodziców! 

Kurs składa się z 6 modułów

W tym module znajdziesz aż 6 bardzo ważnych lekcji. Dowiesz się m.in. ciekawych informacji na temat pedagogiki Montessori, faz wrażliwych, kominkacji z dzieckiem, obserwacji i uważaności.

Moduł drugi opowie o pierwszym półroczu życia dziecka, jego zabawach, rozwoju oraz tym jak zorganizować pierwszą przestrzeń do zabawy. 

Drugie półrocze życia dziecka to ten moment kiedy zaczyna ono bardziej eksplorować świat. Garść ciekawych pomocy świetnie wesprze jego rozwój.

Moduł dotyczący rocznika to prawdziwa perełka. Wcześniej maluch obserwował świat z pozycji żaby, a teraz możemy mu zaoferować mnóstwo wartościowych aktywności! 

W tym module pokażemy aktywności dla prawie dwulatka. Będziemy prezentować jak je przedstawiać dziecku i wspierać zabawę. Dzieci bacznie nas obserwują i warto to wykorzystać!

Jeszcze nie przedszkolak, ale już prawie! W tym module pokażemy ważne aktywności do wykonania w tym wieku. Zaskoczy Cię samodzielność Twojego dziecka!

BONUSY

Dodatkowo otrzymujesz 5 modułów BONUSOWYCH !

Moduł dzięki, któremu dowiesz się jakie zabawy muzyczne przeprowadzać z Twoim dzieckiem! Został przygotowany przez muzyczkę, Martynę Bulzak!

W tym module dowiesz się na co zwrócić uwagę obserwując rozwój Twojego dziecka. Prezentacje przygotowały dla Ciebie psycholożka, fizjoterapeutka i logopedka!  

Dzieci przeżywają trudne emocje, a naszym zadaniem jest pokazać im jak sobie z nimi poradzić. Marika Koman, trenerka Self Reg, opowie nam jak okiezłnać emocje dwulatka. 

W czasie każdego kursu, gdy zaczynamy wdrażać zasady Montessori w domu, pojawia się wiele pytań. Podczas webinaru odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości. 

Dodatkowo podczas kursu będzie działa prywatna grupa tylko dla kursantów. W czasie kursu będziemy wspierać Was w tworzeniu rozwojowych i ciekawych aktywności dla dzieci i prezentować dodatkowe inspiracje!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Uczymy Cię poprzez:

Nagrania video

Dzięki filmom jesteśmy w stanie pokazać Ci dokładnie jakie aktywności wybrać dla dziecka i jak je prezentować. 

Nagrania audio

Wiemy, że nie zawsze da się obejrzeć film, a rodzicom łatwiej jest przyswoić wiedzę słuchając nagrań. Dlatego każda lekcja ma dodatkowo wersję audio !

Tekst

Każda z lekcji jest również w formie tekstu, możesz wszystko sobie wydrukować, pozaznaczać ważne kwestie. Jest to również wspracie dla osób niesłyszących. 

Materiały do druku

Przygotowałyśmy Wam materiały do druku wraz z listą aktywności gdzie dokładnie widać co możecie wykonać w jakim przedziale wiekowym. Bardzo wartosciowa ściąga, aby nic Wam nie umknęło!

Zaufały nam już tysiące mam

Ponad 2000 sprzedanych kursów online

5 lat doświadczenia z Montessori w domu

25 tysięcy czytelników bloga miesięcznie

Zobacz jak inni oceniają moje wsparcie:

Jagoda: “Bardzo mi było miło spędzić ten czas z Kukumag ;-) wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas kursu. Robiłam sukcesywnie notatki. Ściągnęłam wszystkie możliwe do pobrania materiały. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła z nich w pełni skorzystać.”Kasia: “Interesuję się metodą Montessori, ale brakowało mi wiedzy jak i od czego zacząć pracę. Bardzo się więc cieszę, że taki kurs powstał i pomaga mi być lepszym rodzicem :) “Kupując kurs otrzymujesz:

  • Dostęp do 6 modułów kursu
  • Dostęp do samodzielnej platformy kursowej
  • Transkrypcje lekcji do pobrania
  • Bonus: Zabawy muzyczne
  • Bonus: Rozmowy ze specjalistami
  • Webinar: Bunt dwulatka a Self-Reg
  • Webinar Q&A - pytania i odpowiedzi
  • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
  • Dwutygodniowe wsparcie od specjalistów
  • Rabaty do sklepów z pomocami i zabawkami

CENA KURSU 359 ZŁ 259 zł

Twórcy kursu:

KATARZYNA FRENCZAK-SITO

Jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci. Zawodowo jako architekt pomagam rodzicom urządzić przyjazne i rozwojowe przestrzenie wspierające samodzielność ich dzieci. Pasonuję się minimalizmem, architekturą i pedagogiką Montessori, dzięki której zupełnie inaczej patrzę już na rozwój małego człowieka. Prowadzę bloga na łamach którego inspiruję innych do zmian w ich domach oraz do twórczego działania z dziećmi .

PAULINA ZAWADZKA

Jestem magistrem psychologii i absolwentką kursu pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori w Warszawie. Jako pasjonatka szeroko pojętej pedagogiki pracuję na co dzień z dziećmi w przedszkolu, a od kilku lat także z własną córką w domu, metodą Marii Montessori. Zafascynowana światem, naturą i człowiekiem. Odkrywam co dzień na nowo to, jak cudownie nieprzewidywalne i zaskakująco mądre są dzieci.

MARTA LEWKOWICZ

Jestem nauczycielem od prawie 10 lat. Skończyłam studia magisterskie z Pedagogiki Wieku Dziecięcego oraz licencjackie z Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Odnalazłam się z metodą Marii Montessori około 8 lat temu i od tamtego czasu poświęcam jej cała swoją uwagę. Skończyłam roczny kurs pedagogiki Marii Montessori (3-6 lat) i kurs małego dziecka (0-3 lat) w Polskim Stowarzyszeniu Montessori, kurs odświeżający BIS oraz roczny kurs przedszkolny w Warszawie w Polskim Instytucie Montessori. Prywatnie jestem właścicielką dwóch psów i żółwia. Interesuje się fotografią, uwielbiam słuchać muzyki oraz oglądać mecze na żywo. 

NASZE SPECJALISTKI:

MARTYNA BULZAK

Jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci. Zawodowo jako architekt pomagam rodzicom urządzić przyjazne i rozwojowe przestrzenie wspierające samodzielność ich dzieci. Pasonuję się minimalizmem, architekturą i pedagogiką Montessori, dzięki której zupełnie inaczej patrzę już na rozwój małego człowieka. Prowadzę bloga na łamach którego inspiruję innych do zmian w ich domach oraz do twórczego działania z dziećmi .

MARIKA KOMAN

trenerka Self-Reg, absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie mama trójki - Lei 4,5 roku, Mai 3,5 roku i niemal dwuletniego Nico.  Jej zainteresowania zawsze krążyły wokół dobra drugiego człowieka, już jako nastolatka działała w wolontariacie na rzecz osób niepełnosprawnych. Teraz ma możliwość uczyć innych rodziców i nauczycieli o tym jak zachować spokój w trudnych sytuacjach.

MAGDALENA RYBKA

Logopedka, której praca i pomaganie dzieciom jest pasją. Ukończyła studia logopedyczne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wspólpracuje m.in. z Wydawnictwem Edukacyjnym oraz Expedis. Prowadzi liczne szkolenia zarówno dla rodziców, jak i specjalistów. Autorka bloga www.logopedarybka.pl

MAGDALENA MATLA

Fizjoterapeutka z misją, terapeutka Integracji Sensorycznej, instruktorka masażu Shantala, terapeutka FITS, terapeutka PNF, terapeutką masażu dla kobiet w ciąży, trenerka smyko-multisensoryki, trenerka pierwszego stopnia Weroniki Sherborne, pedagożka. Ukończyła kurs oceny i diagnozy neurologicznej dziecka, a następnie kurs postępowania w zaburzeniach rozwojowych niemowląt. Kobita, której pasją jest praca z dziećmi, nigdy nie stoi w miejscu i nigdy się nie nudzi. Mama małego Frania. Autorka bloga www.gibobobasy.pl

PATRYCJA KOCHAN

Psycholożka kliniczna, edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, trener w Personnel Training Institute, absolwentka Akademii Trenera Talentów. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w poradni niepublicznej zarówno z małymi dziećmi jak i nastolatkami. W pracy z dziećmi szczególnie ceni sobie relacje. Prywatnie pasjonatka muzyki, podróży, książek, filmów i koszykówki.

PARNERZY