Skip links

Dom w stylu Montessori czyli jak wprowadzić zmiany, które ułatwią życie całej rodziny!

Kiedy prawie trzy lata temu tworzyłam pierwszy kurs Dom w stylu Montessori nie spodziewałam się, że zmieni to życia tysięcy rodzin! W czasie pięciu edycji kursantki, kursanci, ich rodziny i domy zmieniły się nie do poznania. Jest to dla mnie ogromny powód do dumy i radości!

Już za tydzień zaczynamy kolejną, siódmą już edycję! Jeśli więc chcesz pomóc swoim dzieciom i sobie, zaoszczędzić czas i pieniądze zapraszam Cię do udziału w nim.

Stworzyłam go dla rodziców, którzy chcą by przestrzeń ich domu była przyjazna dla wszystkich członków rodziny. Uczę w nim jak wspierać samodzielność i rozwój dzieci, a przy tym nie tracić z oczu również potrzeb rodziców. Forma kursu on-line pomaga w indywidualnym dostosowaniu treści i wprowadzeniu ich do swojego domu.

Na czym polega kurs on-line?

Kurs Dom w stylu Montessori podzielony jest na 5 modułów, w których znajdziesz lekcje video dotyczące teorii zasad Montessori, analizowania przestrzeni, minimalizmu, projektowania, i wcielania projektów w życie.

W jednym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego czego potrzebuje dziecko w domu i krok po kroku jak wprowadzać zmiany.

Lekcje są w formie filmów, do których przygotowałam materiały do druku. Nie musisz wychodzić z domu, szukać niani czy też tracić czas na przeszukiwanie internetu.

Jaką wersję wybrać?

Wszystkie wersje dają Ci dostęp do pełnych treści na platformie kursu.

Dodatkowo wersja STANDARD ma zamkniętą grupę na Facebooku, w której możesz rozmawiać i dzielić się przemyśleniami i inspiracjami z innymi uczestnikami kursu.

W wersji VIP otrzymujesz dostęp do webinarów live ze specjalistami. W tej edycji będą to „Zdrowe zwyczaje dotyczące snu dziecka” prowadzony przez Magdalenę Komstę z wymagajace.pl oraz „Nie z miłości” czyli seminarium wg Jespera Juula, które poprowadzi Julia Galia – trenerka Family Lab. Dodatkowe spotkania live poprowadzę też ja – Kasia Frenczak – Sito, będą one dotyczyć kwestii, które będą dla Was najważniejsze. Dostosuję to oczywiście do Waszych potrzeb. Komunikować się będziemy przez specjalną, zamkniętą grupę VIP na Facebooku, którą to będę moderować. Będę tam też na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania i pomagać Wam znaleźć najlepsze rozwiązania dla Waszych wnętrz.

Jeśli natomiast zdecydujesz się na wersję PREMIUM otrzymasz wszystko to co wyżej opisałam w wersji VIP oraz dodatkowo projekt aranżacji pokoju dziecka! W tym pakiecie jest jedynie 5 miejsc, które zazwyczaj wyprzedają się w jeden dzień, bo sam projekt kosztuje więcej niż ten promocyjny pakiet z kursem.

Jak to wygląda u nas?

Jak jeszcze Judytki nie było z nami na świecie stworzyłam taki film, zobaczcie sami.

A w TYM POŚCIE możesz zobaczyć kilka metamorfoz po kursie z 2017 roku 🙂

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.