Skip links
girlanda pojazdy

Girlanda z pojazdami i przestrzeń moich prawie 3-latków -> PLIKI DO POBRANIA!

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]Jestem uzależniona od zmiany w mojej przestrzeni. Czasem wystarczy nawet drobny element czy odwrócenie kanapy i już jestem usatysfakcjonowana. W pokoju chłopaków, ze względu na jego wielkość nie mam dużego pola manewru, dlatego mogę ograniczyć się jedynie do detali, jak na przykład dekoracje.
Jedną z dekoracji, z których kukumag jest znany są girlandy. W związku z tym, że moje chłopaki pałają ogromną miłością do wszelkich pojazdów postanowiłam zrobić im ozdobę właśnie w tym temacie.

Oprócz samej girlandy przygotowałam również plakaty z jachtem, helikopterem i pick-upem. Starałam się wybrać jak najładniejsze fotografie, mam nadzieję, że docenicie te 6 godzin przed komputerem 😉
Pobierz tutaj:

Girlandę i plakaty postanowiłam wydrukować w punkcie druku, jest to trochę lepsza jakość niż na domowej drukarce. Dodatkowo postanowiłam zrobić ten wydruk na grubym kartonowym papierze przez co nasycenie kolorów jest o wiele ładniejsze a girlanda pewnie posłuży przez dłuższy czas.

Girlandę powiesiłam w sypialni moich bliźniaków Janka i Franka. Dodatkowo zorganizowałam im na małym regale miejsce z klockami Linden, z których budują trasę dla aut, garaż, rampy i różne inne budowle, o których nie mam pojęcia. Na dolnej półce znajduje się jeszcze więcej resoraków i książka wydawnictwa Egmont o pojazdach.

Planuję jeszcze więcej aktywności związanych z pojazdami, które z pewnością pokażę Wam na blogu.

Pamiętajcie, że do niedzieli 24 lutego 2019 trwa sprzedaż kursu Dom w stylu Montessori. Kurs możecie kupić tutaj KLIK

[/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.