Skip links

Grudzień !

Pierwszy grudnia, deszcz za oknem nie sugeruje zbliżających się świąt, chyba  że odwiedzimy jakiś dom handlowy. Tam od przepychu uginają się półki sklepowe. Handlowcy nawołują do zakupów teraz ! u nas ! ostatni dzwonek! . Myślę, że wielu już ogarnął stres, mówią : w tym roku będzie inaczej, wcześniej sobie wszystko zaplanuję. A wychodzi jak zawsze 🙂 Najlepiej ułożyć sobie jakiś realny plan. Wypisać listę zakupów, prezentów. Określić budżet, to bardzo ważna rzecz, bo później w gorączce zakupowej kupujemy co popadnie, a na poświąteczne wyprzedaże też trzeba przyoszczędzić! 😉

Oprócz tych wszystkich rzeczy powinniśmy pamiętać o nastroju. A dobry nastrój to ładne świąteczne dekoracje- taki już mój subiektywny kobiecy pogląd. Moimi faworytami są dekoracje w stonowanych kolorach,  ozdoby wykonane ręcznie, z papieru, kartonu, gazety… Od dzisiaj na stronie Pinterest stworzyłam tablicę Christmas Decor, gdzie będę zamieszczać różnorodne inspiracje świąteczne. Zapraszam serdecznie !

Poniżej parę inspiracji świąteczny:
świąteczne inspiracje 1
świąteczne inspiracje 2
inspiracje świąteczne 3
inspiracje świąteczne 4
inspiracje świąteczne 5
inspiracje świąteczne 6
inspiracje świąteczne 7
inspiracje świąteczne 8

Źródło: Pinterest

Leave a comment

  1. Czy to nie choinka do góry nogami? – jeśli tak to kupuje ten pomysł 😀

  2. Wiecej!! Wiecej!! I jeszcze raz wiecej grudniowych inspiracji! Święta już niedługo 🙂 Trzeba zacząć działać 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.