Skip links

Rozpraszacze #3 : Te wnętrza

 

Dzisiejsze rozpraszacze to linki do ciekawych wnętrz, nie tylko mieszkalnych, ale i publicznych. Duża dawka inspiracji z całego świata, od opuszczonego domu w Detroit po uroczą restaurację w Paryżu. Zapraszam!

JEDEN Firma NGRS w Moskwie zaadoptowała wnętrze starej fabryki na biuro. Nigdy nie sądziłam, że różowa żywiczna posadzka może tak przypaść do gustu.

2

DWA Co się stanie jak dacie  florystom 48 godzin aby przemienić stary, opuszczony dom w Detroit? Flower House wygląda jakby panowały w nim jakieś pozaziemskie moce.

TRZY Przepiękne wnętrze mieszkania mojej ulubionej designerki i ilustratorki Caroliny Gomez. W takim wnętrzu można naprawdę odpocząć.

CZTERY Znowu te pastelowe kolory, w których się zakochałam. Paryska restauracja zaprojektowana przez cut architectures.

PIĘĆ Wnętrze mieszkania na Słowenii. To sztuka zaprojektować tak kompaktowe i spójne wnętrze. Mała przestrzeń została w bardzo prosty i sprytny sposób wykorzystana  przez architektów z biura Arhitektura d.o.o. 

6

SZEŚĆ A oto mieszkanie holenderskiego artysty (Marten Baas), który zamieszkał w zabytkowej wieży w Amsterdamie. Projekt architektów i29. Takie rzeczy tylko w Holandii 🙂

 

Leave a comment

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.