Jeśli większość wolnego czasu sprzątasz swój dom, a efekt nie utrzymuje się zbyt długo i nie daje Ci satysfakcji to Mam dla Ciebie Rozwiązanie 

Wyzwanie odgracanie!

2.09-11.09.2019

Zapisz się na BEZPŁATNE wyzwanie odgracanie

Wiele osób bardzo dziwi, gdy mówię im , że przy czwórce maluchów w niezbyt ustawnym wynajmowanym mieszkaniu rzadziej sprzątam i zajmuje mi to MNIEJ CZASU niż kilka lat temu.

 Nie urodziłam się pedantyczna z miłością do sprzątania wyssaną z mlekiem matki. Odzawsze byłam dynamiczna i szkoda mi było czasu na wieczne porządki. Zagracona przestrzeń bardzo męczyła mnie i moją rodzinę. Wolałam spędzać czas z nimi, podróżować,czy pielić marchewkę na świeżym powietrzu. 

Również na co dzień w pracy architekta obserwuję, jak właśnie zagracona przestrzeń i zbyt wiele rzeczy, powstrzymuje moich klientów przed posiadaniem funkcjonalnej i pięknej przestrzeni. Odgracanie to nie tylko pozbycie się rzeczy, to zmiana nawyków i podejścia do kupowania. Podczas 8 dni wyzwania pokażę Ci KROK PO KROKU jak odgracić się raz na zawsze. Wyzwanie jest BEZPŁATNE.

Rozkład jazdy wyzwania:

Będziemy wspólnie przedzierać się, przez góry zabawek, ubrań i przydasiów. Porozmawiamy o tym, czemu gromadzimy ZA DUŻO i popracujemy nad nowymi nawykami by zredukowana ilość przedmiotów i uporządkowana przestrzeń zostały z nami na dłużej. 

Na zakończenie wyzwania przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego: darmowy webinar !

"Zabawki dla dziecka - jak wybierać mądrze" 

 środa 11.09 godz.21:00

www.kukumag.com - Wszelkie prawa zastrzeżone ® 

 Polityka ochrony prywatności