www.kukumag.com

3-dniowe wyzwanie

Jesień w stylu Montessori

5 - 7.10.2017


Cześć!

Nazywam się Kasia i jestem blogerką (www.kukumag.com) oraz architektką. 

Zapraszam Cię do trzydniowego wyzwania "Jesień w stylu Montessori". Dzięki niemu dowiesz się jak wprowadzić jesienne akcenty do Waszego domu i co zrobić by przyjemniej spędzało się Wam długie jesienne wieczory. Dowiesz się czym jest montessoriańska lekcja trójstopniowa i jak ją przeprowadzić oraz jakie inne ciekawe aktywności proponować dziecku.

Wyzwanie będzie polegało na 3 webinarach (codziennie od czwartku do soboty o 21:00), podczas tych spotkań on-line ekspertki podzielą się swoją wiedzą oraz będziesz mógł/mogła zadawać pytania. W mojej grupie FB "Dom w stylu Montesssori" będziecie mogli się wzajemnie wspierać i dopingować. 

PLAN SPOTKAŃ - CODZIENNIE O 21:00

CZWARTEK

TEMAT: Jesienne aktywności z dzieckiem.

Katarzyna Frenczak-Sito www.kukumag.com, architektka, blogerka, projektuje wnętrza w stylu Montessori.  

Podczas spotkania opowiem jak twórczo i rozwojowo spędzać czas z dzieckiem. Poruszymy temat edukacji językowej, matematycznej, plastycznej oraz sensoryki i dużej motoryki.

PIĄTEK

TEMAT: Edukacja Montessori w domu. Karty trójdzielne i lekcja trójstopniowa. 

Katarzyna Chlebica - mama trójki dzieci, pedagożka stosująca metodę Montessori w domu.

Podczas spotkania opowie o tym, czym jest lekcja trójstopniowa, jak i po co się ją stosuje oraz jak przygotować karty trójdzielne.

SOBOTA

TEMAT: Jesienny dom w stylu Montessori.

Katarzyna Frenczak-Sito www.kukumag.com, architektka, blogerka, projektuje wnętrza w stylu Montessori. 

Podczas trzeciego spotkania opowiem o tym, co lubię najbardziej! Jak wprowadzić sezonowe zmiany w domu. Będę mówić o jesiennych dekoracjach, aktywnościach oraz kuchni.

Nie chcesz przegapić kolejnego wyzwania?