Przyjazna przestrzeń od urodzenia - sprzedaż

Kurs on-line

Przyjazna i rozwojowa przestrzeń od urodzenia

Kup teraz!

„Stosunek dziecka i dorosłego do otoczenia różnią się. Dziecko chłonie swoje otoczenie: rzeczy, które widzi nie zostają tylko zapamiętane, stają się częścią jego duszy. Cały świat, który go otacza, wszystko to, co w nim widzi czy słyszy, staje się jego częścią.”

dr Maria Montessori  

Co zyskasz dzięki kursowi?

Pieniądze

pomogę Ci wybrać to, co naprawdę ważne i przydatne dla Ciebie i dziecka, bez zbędnych wydaków.

Pewność

jesteśmy zasypywane informacjami i ofertami, dzięki kursowi będziesz miała pewność, że robisz to, co najlepsze dla Twojego dziecka.

Czas

wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu, bez straty czasu na przeszukiwnie wielu źródeł.

„Wielkość ludzkiej osobowości zaczyna się już w godzinie narodzin”  

dr Maria Montessori  

Nie lubię lać wody, wytłumaczę Ci konkretnie, krok po kroku jak zaprojektować miejsce, które będzie wspierało rozwój Twojego dziecka już od pierwszych dni życia.

Na czym polega kurs on-line?

Bez wychodzenia z domu

Cały kurs masz dostępny na komputerze, w dowolnym momencie możesz z niego skorzystać.

5 lekcji

Kurs składa się z 5 lekcji, w których będę Cię motywować do działania i uczyć jak stworzyć cudowną przestrzeń w Twoim domu.

Video, Tutoriale

Podczas mojego kursu wiedza przekazywana jest przez video wraz z przykładami.

Materiały do druku

Kurs wzbogacony jest o karty pracy, dzięki którym usystematyzujesz swoją wiedzę. Ponadto stworzyłam unikalne, autorskie tutoriale byś mogła je wydrukować i wykonać wiele rzeczy samodzielnie.

JAKA JEST CENA KURSU?

  • Kurs online: 5 lekcji
  • Dowolna liczba uczestników
  • Dodatkowe autorskie karty pracy
  • Dostęp do platformy kursu na rok!

CENA - 99 zł

KUP TERAZ!

Opinie moich kursantek

"Wpadłam na Bloga Kasi przypadkiem i od razu wiedzialam, ze trafilam w dobre rece ! Zdecydowalam sie w pierwszej kolejności na wzięcie udziału w kursie ‚Przyjazna i rozwojowa przestrzen od urodzenia’ . Schemat kursu jest idealnie skomponowany, bez ściemy a rzetelnie i fachowo - dla mnie strzal w dziesiatke ! Dziękuje Kasiu za poukładanie mi puzzli w glowie ! :) "

Mama Mai, hair & make up artist Berlin  

W moich kursach wzięło udział już prawie 1000 osób!

"Jestem ogromnie zadowolona z kursu! Przyjemnie się Ciebie słucha, wszystkie materiały są fantastycznie przygotowane. Inspirujesz mnie swoim entuzjazmem do minimalizmu, wpieraniem niezależność dzieci, podejściem do recyklingu (tego domowego zwłaszcza). Twoje merytoryczne przygotowanie w temacie oraz wyjątkowa pogoda ducha sprawiają, że z przyjemnością skorzystam z kolejnych kursów czy warsztatów."

- Agnieszka Dylewicz

"Zainspirowałaś mnie do wielu zmian. Dzięki Tobie odkryłam gotowanie z dwulatkiem i otworzyłam się na temat roślin w domu. Mój syn w końcu zaczął sięgać po książki! A już myślałam, że trafił się niezainteresowany egzemplarz ;) Jest większy ład, dzieci lubią swój pokój. To co najbardziej mi się podobało w kursie to konkretne przykłady - jak coś zostało dopasowane do dziecka na zdjęciach i w filmikach. Ułatwiło to bardzo wprowadzanie zmian do naszego życia."

- Magda Mrzygłód

"Dzięki kursowi zrozumiałam, że mojej córce niewiele potrzeba do szczęścia. Wystarczy uporządkować naszą przestrzeń. Wcześniej nawet nie pomyślałam, że znajdę tyle miejsca w domu, żeby przygotować np. kącik czytelniczy. Teraz moja córka jest szczęśliwa, ponieważ ma swoje miejsca do pracy i przyjemności, które uwielbia. Kurs trwał tylko kilka tygodni, ale ten czas był tak wartościowy, że już widać jak moja córka staje się samodzielna, dzięki temu, co zrobiliśmy podczas kursu. Cała nasza rodzina zyskała na kursie. Nasz dom stał się przyjemny, schludny, dostosowany do potrzeb mojej córki. Uwielbiamy w nim spędzać czas. Każda lekcja, każdy webinar, każdy podsunięty pomysł przez Kasię był strzałem w dziesiątkę. Teraz jesteśmy szczęśliwsi :D"

- Marta Matysiak

"Kurs dał motywację do działania dla mnie i przede wszystkim dla mojego męża. Filmy oglądaliśmy wspólnie i widzę, że trafiłaś do jego męskiego umysłu. Zaczął odgracać, a naturę ma chomiczą :-) dało nam to też temat do rozmowy i rozważań na temat sposobu wychowywania naszego małego synka. Dziękuję za ten kurs. Bardzo z niego skorzystaliśmy, jako rodzice, którzy dopiero rozpoczynają wychowywanie swojego dziecka, dzięki Tobie zrozumieliśmy jak ogromny wpływ na dziecko ma przestrzeń i zabawki, jakimi otaczamy syna. Szczególnie cieszę się, że zrozumiał to mój mąż. Mam nadzieję, że nie będzie już się na mnie denerwował jak będę chciała oddać lub sprzedać nietrafiony prezent dla dziecka."

- Katarzyna Kuderska

"Podobała mi się wszechstronność kursu - objął wszystkie sfery życia codziennego. Najbardziej pomogłaś mi przemeblować moją głowę :D "

- Gosia Guty

"Przełomową lekcją w kursie, było dla mnie to żeby nie chcieć posiadać. Nie chodzi o to, by mieć stosy pomocy, tylko mądrze zaplanowaną przestrzeń. Jeszcze nie wszystko zmieniliśmy, ale już widzę duża różnicę. Dzieci dużo chętniej bawią się i sprzątają zabawki, które są lepiej wyeksponowane i zredukowane. Sama ze spokojem usunęłam różne dziecięce "must have", które nikomu z nas nie były potrzebne i jest nam z tym lepiej. W kursie bardzo podobało mi się wiele rzeczy: przemyślane, bardzo fachowo zrobione lekcje, materiały, webinary i podcast, grupa wsparcia na Facebooku nie do przecenienia - motywująca obecność innych kursantek i chęć pomocy dodawała skrzydeł, poza tym dygresje (slow fashion, no waste, magia sprzątania) sprawiły, ze zmieniamy nie tylko nasz dom, ale tez trochę życie :-)"

- Marysia

"Dziękuję serdecznie za kurs oraz konsultacje. Wiele podpowiedzi jest zgodnych z moimi planami na urządzenie mieszkania. Cieszę się bardzo, że wzięłam udział w tym kursie. Myślę, że jest on początkiem naszego nowego jeszcze fajniejszego życia!"

- Paulina 

"Dobra robota Kasiu! Wiem, że masz własną rodzinę, ale proszę o więcej :) Kształtujesz nie tylko przestrzeń w moim domu, ale i w głowie."

- Patrycja M.

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs skierowany jest dla kobiet będących w ciąży oraz mam dzieci 0-6 miesięcy. 

Jak długo będzie trwała sprzedaż kursu?

Kurs będzie dostępny w ciągłej sprzedaży, a tuż po zakupie będzie można od razu przerobić lekcje.

Gdzie odbywa się kurs i ile trwa?

Kurs jest dostępny w internecie, jest to kurs online. Lekcje przekazywane są w formie video. Dostaniesz login i hasło do specjalnej platformy, na której będą pojawiały się lekcje. Kurs składa się z 5 lekcji.

Czy cały kurs jest dostępny od razu w całości?

Tak, uzyskujesz dostęp do wszystkich lekcji od razu. Sama dyktujesz sobie tępo przerabianych materiałów

Nie mam w tym czasie mozliwości wzięcia udziału w kursie, jak długo będą dostępne materiały? 

Kupując kurs dostajesz do niego dostęp na rok. Dlatego będziesz mogła przerobić materiał później oraz wrócić do niego za jakiś czas.

Czy mogę pobrać kurs na swój komputer?

Wszystkie karty pracy, tutoriale będziesz mogła pobrać na komputer. Wyjątkiem są filmy. 

Nie przegap! Kup juz dzisiaj!

Kup teraz!

© 2017 www.kukumag.com | Polityka prywatności