Dom w stylu Montessori kuku tv Wnętrza

Film >Przestrzeń „na tak!”< czyli staruje KukumagTV!

24/10/2017

Od samego początku, gdy założyłam bloga marzył mi się własny kanał na YouTube. Sama często oglądam takie krótkie i przekazujące konkretną wiedzę filmiki (tak śmieszne kotki czasem też 😉 ) więc KukumagTV to był naturalny kolejny krok, bo marzenia są od tego żeby je spełniać, prawda?

Ja spełniam swoje i zapraszam Was na pierwszy filmy na moim kanale! Kolejne będę starała się wrzucać regularnie 🙂

Koniecznie subskrybujcie! A jak jeszcze będziecie lajkować i dzielić się nimi ze znajomymi, to będzie mi niesamowicie miło. Bo to właśnie Wasze reakcje najlepiej motywują do działania 🙂

A teraz zapraszam do oglądania

Przestrzeń „na tak”- czyli bezpieczne otoczenie dla dziecka

 

 

Jeśli macie jakieś propozycje tematów, na które chcielibyście obejrzeć film (a może przeczytać post?) to jestem jak najbardziej otwarta na propozycje 😀

You Might Also Like

  • Nie mam nic do dodania – wspaniały pomysł na TV, świetnie to zrobione – aż chce się oglądać! ja ostatnio mam coraz mniej czasu na czytanie i przestawiam się na audio i video, także dla mnie strzał w 10! zwłaszcza że czeka nas przeorganizowanie pokoju małej!

  • Anna Kołodziejska Vel Miętus

    Świetny filmik. Na razie mój maluch ma przestrzeń u nas w salonie bo mamy dwa pokoje, intuicyjnie stosuje Montessori, ale wiem że muszę się jeszcze dużżo nauczyć. Chcę przeorganizować jego kącik ten co ma w dużym pokoju a potem zrobię mu pokój. Ale najpierw kurs!!

  • Mama M

    A moze jakis krotki filmik jak wyglada Wasz caly dom, tzn pod katem dzieciakow. Super sie oglada Twoje filmy. Czytam bloga juz dluzszy czas i zdjecia ktore dodajesz do postow sa super ale moze na filmie te strefy w domu bylyby lepiej widoczne. Taka przestrzen na TAK w calym domu.